W piątek, 25 maja 2018, w godzinach 14-16, w firmie Delmet w Lesznie miało miejsce spotkanie z Januszem Kołodziejem – śmiało można powiedzieć, że jednym z najbardziej lubianych w Lesznie żużlowców.

Plan spotkania został tak ułożony, aby w spokojnych warunkach kibice mogli zdobyć autograf, porozmawiać z mistrzem, mieć możliwość zadania pytań, na które w innych warunkach nie mieli by szans uzyskać odpowiedzi. Stanowisko przygotowaliśmy w najbardziej dogodnym miejscu, wśród narzędzi, w pewnym sensie w środowisku naturalnym każdego żużlowca – tym bardziej, że były to narzędzia Teng Tools- wyposażenie parków serwisowych wszystkich najlepszych zawodników tego sportu na świecie. Warto wspomnieć choćby takie nazwiska jak: Jason Doyle, Tai Woffinden, Matej Zagar, Martin Vaculik, Chris Holder, Niels-Kristian Iversen oraz Krzysztof Kasprzak – to tylko niektóre nazwiska, ale wszyscy mają jedna wspólną cechę – używają narzędzi Teng Tools. Jak widać po wynikach, narzędzia te przyczyniają się do wielu sukcesów.

Wracając do spotkania -takie eventy zawsze wywołują dużo emocji, przede wszystkim uśmiechu i zadowolenia – widać to dobrze na zdjęciach.

Dziękujemy Januszowi za profesjonalny występ, wszystkie wyjaśnienia dotyczące techniki jazdy, budowy motocykli itp. Cenna wiedza nie tylko dla fanów, ale również dla ludzi mniej zaangażowanych. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie, a tych co nie było – niech żałują – nie często zdarzają się takie okazje jak ta, na spotkania w takim stylu.

Poniżej zamieszczamy tylko wybrane zdjęcia, nie sposób bowiem opublikować wszystkich. Osobom widocznym na zdjęciach dziękujemy za udzielenie zgody na publikację, informujemy jednocześnie, że w każdej chwili tą zgodę mogą odwołać pisząc do nas na adres e-mail: marketing@tools.pl