KUP I ZAREJESTRUJ WÓZEK TENG TOOLS
ODBIERZ WYBRANY ZESTAW NARZĘDZI TT W PREZENCIE

Do każdego zakupionego wózka Teng Tools – wybrany zestaw narzędzi GRATIS!
Jak otrzymać zestaw narzędzi?


1. Wybierz jeden zestaw, który chcesz otrzymać GRATIS:

20 - elem. wkrętak udarowy

Zestaw nasadek z chwytem 3/8''

4 - elem. zestaw do skrobania

12 - eleme. zestaw pilników

121 - elem. zestaw - szczypce Zestaw szczypiec zaciskowych 7 - elem. zestaw wkrętaków 3 - elem. zestaw łomów


2. Podaj swoje dane:

Adres, na który wyślemy zestaw narzędzi Teng Tools
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Luna Polska Sp. z o.o. w celach marketingowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926). Luna Polska Sp. z o.o. informuje, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Luna Polska Sp. z o.o. w z siedzibą w Katowicach (40-155), ul. Konduktorska 39B.
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
Oświadczam, że zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu „KUP I ZAREJESTRUJ WÓZEK TENG TOOLS - ODBIERZ WYBRANY ZESTAW NARZĘDZI TT W PREZENCIE!”
  • Zgodnie z art. 25 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 ze zm.) informuję, iż:
  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Luna Polska Sp. z o.o. w z siedzibą w Katowicach (40-155), ul. Konduktorska 39B, zwana dalej Spółką,
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu marketingu produktów i usług Spółki i nie będą udostępniane innym odbiorcom,
  • Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,
  • Na podstawie art. 32 ust. 1 pkt. 7 Ustawy o ochronie danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania Pani/Pana danych ze względu na Pani/Pana szczególną sytuację, jak również – na podstawie art. 32 ust. 1 pkt. 8 ustawy o ochronie danych osobowych ma Pani/Pan prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych w celach marketingowych lub wobec przekazywania ich innemu administratorowi danych.